Internet na doma

Internet na doma s rychlostí stahování dat až 23Mb/s. Je vhodný pro zákazníky, kteří využívají více počítačů, ale také pro velmi náročné uživatele. Nabízí neomezené stahování dat, hraní online her, sledování online videí, vyhledávání informací atd. Tyto tarify poskytují nepřetržitý vysokorychlostní připojení k internetu bez omezení množství přenášených dat. Linky jsou vhodné pro domácnosti i menší firmy, pro každodenní práci, telefonování a komunikaci s partnery.

Naše tarify nejsou "papírově" ty nejrychlejší a nejlevnější, ale budeme si za nimi stát. U nás nenajdete zmínku pod čarou, že "minimální garantovaná rychlost je 64kb/s".

Tuto službu nabízíme ve dvou variantách:

  • Linky s agregací 1:4
  • Linky bez agregace 1:1


Technická specifikace - Linky s agregací 1:4
Veřejná IP adresa: NE, nebo natovaná (biNAT)
Minimální rychlost: 1/4 z rychlosti tarifu (23Mb/s : 4 = 5,75)

Technická specifikace - Linky s agregací 1:1
Veřejná IP adresa: ANO
Minimální rychlost: plná rychlost tarifu

 

Co je agregace ?  V pravém slova smyslu znamená spojování, seskupování, shlukování. V tomto případě označuje, že linka shlukuje několik klientů pro dosažení garance. Agregace se udává v poměru x:y přičemž x znamená minimální podíl a y maximální podíl z rychlosti. Agregace internetu např. 1:10 znamená, že klient mající např. rychlost internetu 10Mb/s v agregaci 1:10 má dynamickou rychlost připojení v rozsahu od 1 Mb/s až 10 Mb/s přičemž reálná rychlost nabývá hodnot primárně určených tarifem tj. např. 10 Mb/s.

Na linkách není uplatňováno FUP, nejsou žádné datové ani časové limity. Žádné smlouvy a výpovědní lhůty u nás nemáme :)

Ceník tarifů