VPN a Datové okruhy

VPN je Virtuální Privátní Síť vytvořená softwarovými nebo hardwarovými prostředky na serverové i klientské části, které napříč internetem vytvoří bezpečná tunelová spojení nahrazující kabely a bezdrátové spoje. VPN se Vám jeví jako místní síť LAN. Prostřednictvím této sítě lze plnohodnotně, bezpečně a hlavně s minimálními náklady propojit pobočkové LAN sítě kdekoliv po celém světě.

Datové okruhy jsou službou určenou poskytovatelům internetu (ISP), provozovatelům metropolitních a optických sítí, občanským sdružením a firmám pro propojení požadovaných míst linkou o potřebné kapacitě. Nabízíme rychlosti o vyhrazené full-duplex kapacitě až do 1 Gbps. Garantujeme vysokou kvalitu a dostupnost. Samozřejmostí je dohledování služby a NOC (Network Operation Centre) k dispozici 24/7/365.

 

  • Návrh VPN propojení poboček, připojení remote klientů
  • Instalace a konfigurace na nejbezpečnější úroveň
  • Pravidelná správa a údržba
  • Bezpečné šifrované, spojení z domova do kanceláře či firmy.


Služba Virtuální privátní sít` umožňuje společnostem, které mají více oddělených pracovišt` nebo poboček po světě, sdílení a výměnu informací způsobem, který výrazně šetří náklady a umožňuje bezpečnou šifrovanou komunikaci.

Pokud méte o tuto službu zájem neváhejte nás kontaktovat za účelem vypracování konkrétní nabídky.